Wstecz

Autorzy

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Baker Heidi
Biografia:

Heidi Baker jest misjonarką, autorką książek oraz współzałożycielką Iris Ministries. Jej głównym powołaniem jest pomaganie biednym i najbardziej potrzebującym, zwłaszcza dzieciom.

Heidi pochodzi z wierzącej rodziny, będąc jeszcze nastolatką została powołana do służby misyjnej. Jako młoda osoba spędziła dwanaście lat w Azji, potem studiowała na King's College London, uzyskując tytuł doktora teologii. W roku 1995 rozpoczęła wraz z mężem i dwiema córkami służbę wśród biednych w Mozambiku. Mimo, że zaczynali praktycznie z pustymi rękami, ich służba bardzo szybko rozwinęła się do ogromnych rozmiarów. 

Bennitt Milly
Biografia:

Milly mieszka obecnie na południu Anglii. Mieszkała już w różnych częściach świata, dzieląc się Bożą miłością.

 
Milly cieszy się codziennymi spotkaniami z Bogiem w niebie i na ziemi. Pragnie zainspirować dzieci, by wkraczały w rzeczywistość nieba, czuły się wyposażone, kochane przez fajnego Boga i zaproszone do tego, by doświadczyć Go w całej Jego pełni i wzrastać w procesie chodzenia drogami Miłości.
Bolz Shawn
Biografia:

Shawn Bolz jest autorem książek, międzynarodowym mówcą konferencyjnym, pastorem i prorokiem. Rozpoczął służbę w 1993 roku i jest dzisiaj znany ze swego daru proroczego i nowatorskiej perspektywy biblijnej. Po opuszczeniu Kansas City w 2005 roku założył Expression58 w Los Angeles i jest tam pastorem. Jest to kościół i zarazem baza misyjna skupiona na szkoleniu i wyposażaniu chrześcijan, inspirująca wiernych do działalności artystycznej, zachęcająca do okazywania miłości ludziom w przemyśle rozrywkowym i ubogim.

Breathitt Barbie
Biografia:

Barbie Breathitt jest autorką wielu książek, osobą usługującą charyzmatami oraz szanowanym i oddanym nauczycielem głoszącym na temat Bożego nadprzyrodzonego działania. Jej dynamiczny styl nauczania, inteligencja i pomysłowość czynią z niej wspaniałego mówcę. Dzięki modlitwie, intensywnym studiom i wielu latom poświęconym na wnikliwe badania Barbie stała się uznanym liderem w służbie interpretacji snów i wyposażyła do tej służby ludzi spośród ponad czterdziestu różnych narodów.

« Początek Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl