Wstecz

Publikacje - pozycje zaczynające się na literę 'W'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
W atmosferze szacunku
Autor: Danny Silk
Opis:

„W atmosferze szacunku” to pierwsza pozycja Danny’ego Silka na polskim rynku księgarskim. Już dziś obiecujemy, że nie ostatnia! Książka ta, jak twierdzi Marek Majewski, autor przedmowy do polskiego wydania: „(…) ma potencjał, by zaszokować i wzbudzić kontrowersje". Danny Silk rzuca wyzwanie standardowemu pojmowaniu miłości i dyscypliny w Kościele, pokazuje, jak mogą wyglądać relacje pomiędzy przedstawicielami poszczególnych służb i… przewraca do góry nogami wiele z naszych „kościelnych pewników”. Przekonani, że potrzebujemy właśnie takiego przestawienia priorytetów, polecamy tę książkę w sposób zupełnie wyjątkowy!

W jednej chwili
Autor: Randy Clark
Opis:

"W jednej chwili" to nowe opowieści, które pokażą wierzącym, że Bóg nadal robi to, co robił przed laty. Przebudzenie nie ustało, ono trwa, a dowodzą tego historie opisane w tej książce. Jedna chwila wystarczy Bogu, by diametralnie zmienić bieg życia człowieka!

W ogniu oczekiwania
Autor: Bob Sorge
Opis:

W ogniu oczekiwania - gdy odpowiedź na modlitwę nie pojawia się szybko...Kto nie zna bólu i niepewności towarzyszących przeciągającemu się oczekiwaniu na odpowiedź z nieba? Z pewnością nie są one obce od dwudziestu lat spodziewającemu się uzdrowienia autorowi książki. Poświęcił on temu tematowi całą książkę. Zresztą nie jedną, ale póki co  – jest to pierwsza z serii książek Boba Sorge’a. Kolejne ukażą się niebawem!

W Sali Tronowej
Autor: Shawn Bolz
Opis:

Bóg zaprasza nas, byśmy stali się częścią pokolenia, które zobaczy, jak świadectwo Jezusa jak burza rozprzestrzeni się z mocą po krańce świata. Zostaliśmy zaproszeni, by stanąć pośród tych, którzy będę jeszcze bardziej działać w sferze ponadnaturalnej. Jesteśmy zaproszeni, by oddać Jezusowi pełnię Jego nagrody. Możemy to zrobić, patrząc na jego nagrodę oczami Ducha Świętego. Wtedy posiądziemy te rzeczy przez jego Boską istotę, która wykracza poza naszą ograniczoną naturę. 

« Początek Poprzednia 1 2 3 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl