Wstecz

Publikacje - pozycje zaczynające się na literę 'U'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Ugościć Boga
Autor: Bill Johnson
Opis:

Bill Johnson w Ugościć Boga zwraca uwagę na najcenniejszy skarb, który jest naszym udziałem. Jest nim spoczywająca na nas obecność Ducha Świętego. Stanowi ona również największe wyzwanie każdego wierzącego – musimy się nauczyć, jak tę obecność zachowywać.

Uwielbienie jak w niebie
Autor: Chuck Pierce, John A. Dickson
Opis:

Ta pozycja nie jest przeznaczona tylko dla tych, którzy są związani

z prowadzeniem uwielbienia. Jest dla każdego, kto kocha przebywać z Jezusem

i chce wiedzieć o oddawaniu Mu chwały jak najwięcej.                                                            

Jak wygląda uwielbienie w niebie i czy ma to dla nas jakieś znaczenie? Dlaczego przybytek Dawida wydaje się tak ważny, a Biblia mówi, że zostanie on odbudowany w czasach ostatecznych?

Uzdrowienia. Niezbędny podręcznik
Autor: Bill Johnson, Randy Clark
Opis:

Jest to kontynuacja książki pt. "Uzdrowienia. Sukcesy i porażki". Głównym celem tej publikacji jest rozniecenie wiary w to, że Bóg może użyć każdego w modlitwie  o uzdrowienie chorych. Na tych stronach znajdują się inspirujące historie oraz wskazówki, jak modlić się o uzdrowienie. Ponadto autorzy podpowiadają jak doskonalić się w otrzymywaniu słów poznania, które są jednym ze źródeł uzdrowienia.

Uzdrowienia. Sukcesy i porażki
Autor: Bill Johnson, Randy Clark
Opis:

„Uzdrowienia – sukcesy i porażki” to bardzo bliskie i osobiste spotkanie z Billem Johnsonem i Randym Clarkiem, znanymi na całym świecie autorami książkowych bestsellerów i przywódcami w służbie uzdrowienia. Randy i Bill regularnie są świadkami cudów i co roku widzą, jak tysiące ludzi doświadczają Bożego dotknięcia. Jednak nie zawsze tak było. Na kartach tej książki po raz pierwszy w historii tych dwóch bliskich przyjaciół udziela sobie nawzajem wywiadu, szczerze dzieląc się wspomnieniami z drogi, którą przebył każdy z nich z dala od wielkich spotkań uzdrowieniowych. Z otwartością, pokorą i poczuciem humoru opowiadają: jak zaangażowali się w służbę uzdrowienia, jakie próby, błędy i przełomowe doświadczenia przyczyniły się do ich wzrostu, jakie najbardziej niezwykłe uzdrowienia oglądali, co ich zdaniem pomaga w pełnieniu efektywnej służby i wiele więcej!

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl