Wstecz

Publikacje - pozycje zaczynające się na literę 'S'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Siedem wzgórz wpływu
Autor: Lance Wallnau, Bill Johnson, Alan Vincent, C. Peter Wagner, Ché Ahn, Patricia King
Opis:

"Ewangelia, która nie jest skuteczna w świecie biznesu, nie jest skuteczna w ogóle". Tak brzmi  pierwsze zdanie książki. W całości jest ona poświęcona wnoszeniu Ewangelii do każdej sfery życia, która nas otacza - od polityki przez biznes do mediów. Ta oryginalna pozycja została napisana przez kilku autorów, którzy doświadczyli tego, o czym piszą, pozostawili swoje ślady w konkretnych dziedzinach i inspirują do pójścia w ich ślady.  

STOPSTART
Autor: Clay Qb and Friends
Stwory w mojej szafie
Autor: Becky Fischer
Opis:

"Stwory w mojej szafie. Nie na długo" to książka napisana przez Becky Fischer, kobiety znanej z przynoszącej niezwykłe efekty pracy wśród dzieci. W tej książeczce Becky uczy dzieci i ich rodziców, jak reagować na nocne lęki, co robić, kiedy dziecko boi się spać.

Szkoła Proroków
Autor: Kris Vallotton
Opis:

"Postanowiłem napisać tę książkę, by podzielić się z prorokami i prorokiniami spostrzeżeniami, do których doszedłem na przestrzeni lat, z nadzieją, że pomogą im one w zbudowaniu zdrowej proroczej społeczności. Podkreślę jednocześnie, że nie jest to ostatnie słowo na temat służby proroczej ani jedyne właściwe podejście, jakie powinni obierać liderzy takiej społeczności. To po prostu głos doświadczenia, rozbrzmiewający pośród licznych objawień, próbujący wyprostować zakręty powstałe w proroczych społecznościach, aby Jezus mógł jeszcze potężniej wpływać na narody."
Kris Vallotton

« Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec »
Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl