Wstecz

Publikacje - pozycje zaczynające się na literę 'M'

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż 0-9
Między Wierszami
Autor: Bob Sorge
Opis:

Książka ta jest rozważaniem o  sposobach, w jakie Bóg wpływa na nasze życie, działając często jakby z ukrycia i nadając wagę  wydarzeniom, których my sami nie nazwalibyśmy znaczącymi. Abraham, Jakub, Józef i Dawid to ulubieni bohaterowie autora, z pewnością po lekturze tej książki spojrzycie na nich

w nowy sposób!

Milcząca Pieśń Uwielbienia
Autor: Terri L. Terry
Opis:

Życie czciciela to proces przechodzenia z doświadczenia w doświadczenie, przemieniania się z chwały w chwałę. Proces ten nierzadko obfituje w trudne przeżycia, w niezrozumiałe zdarzenia. Terri, która sama poznała życie od nieprzyjemnej strony, przeprowadza bezimiennego czciciela przez przybytek Mojżesza, interpretując jego symbolikę w niezwykle życiowy sposób. Czciciel poznaje więc każde miejsce przybytku po kolei, w każdym z nich ucząc się nowych wartości zbliżających do Pana. 
Po lekturze tej książki Twoje uwielbienie nie będzie takie samo jak wcześniej!

Moje pierwsze doświadczenia z uzdrowieniem
Autor: Leszek Korzeniecki
Opis:

Książka ta, napisana przez Leszka Korzenieckiego to kolejna z naszych nowości. Wydając książki polskich pisarzy, odczuwamy szczególną dumę, zwłaszcza, jeśli są nimi nasi przyjaciele. W tej książce Leszek opisuje swoją drogę - od nawrócenia aż do posługiwania darem uzdrowienia.
Wyjątkowa pozycja - zwłaszcza dla tych, którzy czują się powołani do robienia podobnych rzeczy jak Leszek. Polecamy!

Momentum
Autor: Eric Johnson i Bill Johnson
Opis:

Momentum” to książka unikalna z powodu tematu, którym się zajmuje. Przejmowanie spuścizny po przodkach, życie w dziedzictwie, przekazywanie go dalej… W jaki sposób żyć, aby pokolenie, które po nas przychodzi, nie musiało zaczynać wszystkiego od zera? Eric Johnson pochodzi z rodziny chrześcijańskiej od pokoleń, w Kościele, w którym służy, od lat trwa przebudzenie, dzieją się cuda  i znaki. 

Powered by Sigsiu.NET
copyright by Wydawnictwo Dawida, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl